Menu

O BLOGU

Aby żyć zdrowo i jak najdłużej trzeba jeść zdrowo ze zdrowym dystansem ja już to wiem teraz kolej na Ciebie, stąd ten blog!

Za sprawą tego bloga przekonasz się, że można szybko przygotować zdrowe i smaczne jedzenie!

Ponieważ życie jest równie kolorowe jak owoce i warzywa, z których głównie przygotowuję koktajle stąd nazwa bloga Moje życie to KOKTAJL!

Na tym blogu znajdziesz propozycję każdego rodzaju posiłku w ciągu dnia od pierwszego śniadania przez drugie śniadanie, obiad i podwieczorek po kolację! Wystarczy wybrać z lewej strony głównej bloga zakładkę o nazwie odpowiadającej rodzajowi posiłku którego szukasz aby otrzymać jego propozycję!

A może masz ochotę na drugie śniadanie czy podwieczorek w formie koktajlu? W związku z tym wybierz z lewej strony głównej bloga zakładkę o nazwie KOKTAJLE! Jak mogłoby na blogu o nazwie Moje życie to KOKTAJL zabraknąć propozycji koktajli? Nazwa bloga zobowiązuje 🙂

Słodycze jako pierwsze czy drugie śniadanie, podwieczorek, deser do obiadu spożywane np. z kawą również znajdziesz wybierając z lewej strony głównej bloga  zakładkę o nazwie SŁODYCZE!

A co wtedy jak nie zdążysz przygotować posiłku? A wtedy z lewej strony głównej bloga wybierz zakładkę o nazwie Miejsca, w których zjesz smacznie i zdrowo i wybierz miejsce najbliższe Twojej lokalizacji, w którym zjesz bez obaw ten posiłek!

Piszę wartość energetyczną, czas i koszt przygotowania posiłków!

Podaję  ile jakich składników potrzebujesz i jak przygotować posiłki!

Wskazuję, które składniki posiłków mogą wywoływać alergie lub reakcje nietolerancji u pewnych osób.

Podaję z jakich produktów korzystam, jakich producentów i w jakich sklepach je kupić! W tym np. jaka odmiana jabłek najlepsza aby przygotować ten posiłek!

Podaję dlaczego właśnie z tych produktów korzystam!

Podaję te informacje o tych produktach, które przypuszczam, że są istotne z Waszego punktu widzenia!

Piszę, w jaki sposób organizuję posiłki aby maksymalnie wykorzystywać produkty!

Sukcesywnie będę dodawać kolejne propozycje poszczególnych posiłków, koktajli, słodyczy i miejsc, w których zjesz zdrowo i smacznie oraz zakładki!